Maxell CR2032 3 V Lityum Düğme Pil ( 2032 Pil )

2032 Pil Kullanım Alanları

Anahtarlıklar, küçük uzaktan kumandalar, teraziler, giyilebilir eşyalar, sensörler, tıbbi cihazlarda (şeker ölçüm cihazları, dijital termometreler), spor cihazları (kalp atış hızı monitörü, bisiklet aksesuarları) gibi cihazlarda kullanıma uygundur.

Adresimiz : Belediye Evleri Mah. 84213 Sk. Adana Koop İş Merkezi Özge Bilişim Çukurova ADANA

Ürün Özellikleri

• Kanserojen madde içermez
• Kaliteli hammadden üretilmiştir
• Lithium cr2032
• Dügme Pil
• 3 V

Teknik Özellikler

Model : CR2032
Voltage : 3V
Kapasite: 210 mAH
Boyut : 20.0mm x 3.2mm
Ağırlık : 30 gr
Özellik : Lithium

STOK DURUMU : SORUNUZ (0 542 573 01 01)

Adresimiz : Belediye Evleri Mah. 84213 Sk. Adana Koop İş Merkezi Özge Bilişim Çukurova ADANA

Telefon Numaramız : 0 542 573 01 01

Adana Çukurova Laptop Temizlik ve Bakım

Laptop / Notebook Temizliği Hakkında Ön Bilgi

 

Laptop Temizliği ve Termal Macun Yenileme

Laptop temizliği ve termal macun yenileme işlemi ile aşırı ısınan bilgisayarınız markası (Acer, Asus, Casper, Dell, Exper, HP, MSI, Samsung, Sony, Toshiba, LG, Lenovo, Packard Bell, Monster) ne olursa olsun komple bakım hizmetimiz sayesinde bilgisayarınızı hem performansını artıyor hem de ısınmaya kesin çözüm sağlıyoruz, üstelik bu işlemi çok uygun fiyat ile yoğunluğa bağlı olmakla birlikte genelde 2 saat içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Laptop Komple Bakım Neleri Kapsar?

 

Dizüstü Bilgisayarlarda komple bakım hizmeti, Bilgisayarların donanımsal olarak temizlenmesi işlemidir.
Bilgisayarın fanların temizlenmesi, gerekiyorsa yağlanması, işlemci ve ekran kartının altında bulunan ve sıcaklığın daha kolay dışarı atılabilmesi için gerekli olan termal macunların temizlenip yeniden termal macun sıkılması işlemini,
Ve kasanın menteşelerinin kenarlarında ve diğer bir çok yerde birikmiş olan tozların titizlikle temizlenmesini kapsamaktadır.
Ayrıca ekstra istekleriniz olursa titizlikle yerine getirilir.

 

Laptop Temizliği Neden Yaptırılmalıdır, Bakım Yaptırılmazsa Ne Olur ?

 

Laptoplarda fan temizliği çok önemlidir, bakım yaptırılmayan bilgisayarlar zamanla fanların içi ve hava tahliye ızgaralarında toz birikir, bu biriken tozlar zamanla ızgaraları tıkar ve sıcak havanın dışarı atılmasını engeller, bu da bir çok soruna sebebiyet verir. Bilgisayarınız çalışırken birden kapanır, bilgisayarınız yavaş çalışır, bilgisayarınızdan yüksek fan sesi çıkar, kısa devreye sebeb olur ve daha bir çok soruna sebeb olur. Ayrıca anakart üzerinde ki chiplere zarar verir anakart arızaları, ekran kartı arızaları ve chip arızaları oluşur ve bilgisayarınız çok daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalır.

Bu yüzden laptop temizliği, termal macun yenileme işlemi çok önemlidir.

Laptoplarda fan temizliği

 

Termal Macun Ne İşe Yarar, Yenilenmeli midir?

 

CPU soğutucunun metal tabanı ve CPU’nun IHS’si çıplak gözle pürüzsüz görünse de bu metal plakalarının kötü ısı aktarımına neden olabilecek mikroskobik kusurları vardır. İki yüzey bu kusurlar nedeniyle tam temas hâlinde değildir. Termal macun bu hava boşluklarını doldurur ve daha verimli bir ısı aktarımı sağlar.
Kısacası, termal macun CPU soğutucunun verimli çalışmasına yardımcı olur ve CPU soğutucu, performans düşüklüğü ve aşırı ısınma gibi potansiyel sorunlarının önüne geçer.

Termal macun yenileme işlemi çok önemlidir Termal macun kuruduğunda işlemci ve ekran kartı yeteri kadar soğumaz ve bilgisayarınız ısınmaya başlar. Bu problemi gidermek için katılaşmış termal macun titizlikle temizlenip yeniden termal macun işlemi uygulanmalıdır.

 

Laptop Temizliği Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

 

Laptop Temizliği asgari önerimiz 12 aydır. Faat 6 ayda bir bakım yaptırmak bilgisayarınızın ömür ve performansına ekstra katkı sağlar.

Adresimiz : Belediye Evleri Mah. 84213 Sk. Adana Koop İş Merkezi Özge Bilişim Çukurova ADANA